PËRSHKRIMI

Në Alexandria, Rick dhe njerëzit e tij kujtojnë humbjet që kanë pësuar, por ndërprehen nga një vizitë e papritur e Negan.

IMDb: 8.6

TRAILERI: YOUTUBE

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Videomega

UpFile

Netu

Filecloud

Watchers

Openload

clicknupload