PËRSHKRIMI

Teksa kërkon për një Aleksandrian të humbur, Riki dhe grupi i tij përballen me një popullsi të mistershme, si asnjëherë më parë…

IMDb: 9.2

TRAILERI: YOUTUBE

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Estream

UpFile

Netu

Filecloud

Watchers

Vidlox

upload.af

clicknupload