13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 3

3.62K Views1 Comments

Marrëdhëniet e Hanës pushtohen nga xhelozia e nga thashethemet. Aleksin e pushtojnë ndjenjat e fajit dhe të Klein në zbulimin e asaj që po ndodh, përfundon në një situatë të ndërlikuar dhe e gjen veten të dehur. IMDb: 8...

13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 2

2.49K Views0 Comments

Ndërkohë që shkolla e tyre mban zi për vdekjen e Hana Bejkër, miku I saj Klei merr një kuti me kaseta që përmbajnë mesazhe të regjistruara prej saj përpara se të kryente vetëvrasje. IMDb: 9.4 TRAILERI: YOUTUBE S...

13 Reason Why Sezoni 1 – Episodi 1

3.70K Views0 Comments

Ndërkohë që shkolla e tyre mban zi për vdekjen e Hana Bejkër, miku I saj Klei merr një kuti me kaseta që përmbajnë mesazhe të regjistruara prej saj përpara se të kryente vetëvrasje. IMDb: 9.4 TRAILERI: YOUTUBE S...

Prison Break Sezoni 5 – Episodi 5

4.23K Views0 Comments

ISIS-i vazhdon të përparojë në qytetin Sana. Majkëlli provon të bindë Abu Ramalin për t'u arratisur nga burgu pasi mjetet për t'u arratisur janë në qelinë e tij, ndërkohë Linkolni vazhdon përpjekjet për të nxjerrë vëllai...

Prison Break Sezoni 5 – Episodi 4

4.26K Views0 Comments

ISIS-i vazhdon të përparojë në qytetin Sana. Majkëlli provon të bindë Abu Ramalin për t'u arratisur nga burgu pasi mjetet për t'u arratisur janë në qelinë e tij, ndërkohë Linkolni vazhdon përpjekjet për të nxjerrë vëllai...

Prison Break Sezoni 5 – Episodi 3

4.57K Views0 Comments

Kur T-Bag mbërthen Saran , ai paralajmëron se dy prej kapitenëve të Posejusit, Van Gogh dhe A & W, mund ta ndjekin atë. Ndërkohë, Linkoln përpiqet të rifitojë pasaportën e tij të konfiskuar për t’i shpëtuar Jemenit, ...

Prison Break Sezoni 5 – Episodi 2

6.17K Views0 Comments

Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Pol Kellerman. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE...

Prison Break Sezoni 5 – Episodi 1

7.98K Views2 Comments

Linkoln dhe Sara bashkojnë forcat, pasi marrin një lajm nga T-Bag, se Majkëlli mund të jetë ende gjallë. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile ...

Faqe 3 nga 2112345...1020...E fundit »